Sõna still tõlge saksa-eesti

  • vaikneLõpetuseks, eelmisel nädalal oli Euroopa press paljutähenduslikult vaikne seoses Hiina kasvava mõjuvõimuga Ladina-Ameerikas. Und schließlich blieb die europäische Presse in der vergangenen Woche vielsagend still, was den wachsenden Einfluss Chinas in Lateinamerika angeht. Tema vaikne diplomaatia, mitte n-ö jalgadel ego, on kindlustanud kokkulepped seal, kus see teistel on ebaõnnestunud ja kus see minevikus raskeks on osutunud. Anstatt eines "Ego auf zwei Beinen" hat ihre stille Diplomatie Vereinbarungen gesichert, wo andere versagt haben, und wo es in der Vergangenheit erwiesenermaßen schwierig gewesen ist. See on teatav paralleeldiplomaatia või vaikne diplomaatia; see pole niisugune diplomaatia, millega me oleme harjunud, kui rääkida kõrgetasemelistest ametnikest, ent see on vajalik. Das ist eine Art Paralleldiplomatie oder stiller Diplomatie; es ist nicht die Art von Diplomatie, der wir uns verpflichtet sehen, im Sinne von hochrangigen Funktionären, aber sie ist notwendig.
  • paigalHoogu tuleb juurde lisada, mitte paigal seista. Dynamik erreichen wir durch neue Beitritte, nicht durch Stillstand. Elu ei seisa paigal ja ma ei viita üksnes poliitilisele elule. Das Leben steht nicht still, und ich beziehe mich nicht nur auf das politische Leben. Euroopa ei saa selle konflikti juures paigal seista ja vaikida. Europa kann diesem Konflikt gegenüber nicht stillstehen und schweigen.
  • tasaneSee on tasane revolutsioon, mis on juba täies hoos. Es handelt sich um eine stille Revolution, die bereits in vollem Gange ist.

Populaarsed tõlked

Parimad sõnaraamatud

Sõnaraamat

Tõlked soome keelest inglise keelde, rootsi keelest soome keelde ja üle 20 teise keelde

Sõnaraamat on tasuta internetsõnaraamat. Tõlked üle 20 keeles. Kasuta arvutil, telefonil või tahvelarvutil!

Kasutustingismused   Küpsised   Võta ühendust

In EnglishAuf DeutschEn españolPå svenskaSuomeksi

Mindmax
Sisu põhineb Wiktionaryn artiklitele.
Materjal on kasutatav Creative Commons Attribution-ShareAlike lisentsiga.
© 2004-2024 Sõnaraamat